Субота, 18.05.2024, 10:54:30

Радомишльський Будинок дитячої творчості

Категорії розділу
Наше опитування
Хто відвідувач нашого сайту?
Всього відповідей: 59
Sudoku
Статистика

Інформація про заклад

 Радомишльський Будинок дитячої творчості Житомирської області


     В приміщенні сучасного БДТ до 1945 року існувала бібліотека, Будинок культури, піонерський клуб. Для занять з піонерами була відведена одна кімната, в 1945 році Будинок культури було перенесено в бувший кінотеатр і вже з 1946 року було відкрито Радомишльський Будинок піонерів і школярів, який носить статус районного.
 

     Першим директором була Краснопольська Олена Іванівна, яка була завзятим ентузіастом піонерської роботи в районі. На той час при будинку піонерів працювали різні гуртки – із задоволенням діти відвідували співочий гурток, танцювальний гурток, гурток крою та шиття, агіткультбригаду, працювала школа піонерського активу.

                 
 

     З 1994 року директором БДТ працює Глущенко Раїса Миколаївна.
     В 1999 році Радомишльський районний Будинок піонерів та школярів було перейменовано в Радомишльський Будинок дитячої творчості.

     Будинок дитячої творчості є позашкільним навчально-виховним закладом, який керується в своїй діяльності Законом України "Про освіту", "Про позашкільну освіту", Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини, Концепцією позашкільної освіти та виховання, Положенням про позашкільний навчальний заклад, власним Статутом, іншими нормативними актами МОУ.
    Керівники гуртків під час занять з гуртківцями забезпечують формування національної свідомості, почуття патріотизму, громадянської позиції, розвивають естетичні смаки, трудові вміння та навики, прищеплюють своїм учням шану та повагу до людей праці, до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, допомагають в правильній оцінці своїх здібностей та нахилів з метою визначення творчої діяльності дитини, креативно відносяться до запитів дітей.

 

    Проводиться робота по створенню сприятливих умов для здобуття позашкільної освіти технічного та художньо-естетичного напрямку учнівською молоддю, задоволення їх потреб і запитів у творчій самореалізації та професійному самовизначенню. 

На даний час працює 9 гуртків та 5 педагогічних працівників:
- колектив народного танцю «Первоцвіт» - Глущенко Раїса Миколаївна;
- «Умілі руки» - Зіневич Вікторія Миколаївна;
- фольклорний - Зіневич Вікторія Миколаївна;
- «Чарівні долоньки» - Зіневич Вікторія Миколаївна;
- ляльковий театр – Севрук Тетяна Анатоліївна;
- гурток вишивки – Севрук Тетяна Анатоліївна;
- дитячий театр – Холодна Валентина Василівна;
- гурток м’якої іграшки – Холодна Валентина Василівна;
- фольклорної ляльки – Холодна Валентина Василівна.

Акомпаніатор (за сумісництвом) – Криворук Володимир Михайлович
Культорганізатор – Севрук Тетяна Анатоліївна
В 14 групах займається більше 300-т дітей.